Forum forum dla dziewcząt Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy    Galerie   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Zakup okien

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum dla dziewcząt Strona Główna -> Hobby
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BlueSea
wróbelek elemelek


Dołączył: 21 Wrz 2016
Posty: 122
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: chłopczyk

PostWysłany: Pon 14:35, 03 Paź 2016    Temat postu: Zakup okien

Potrzebuje w domu wymienić okna. Długo rozglądałam się za różnymi ofertami ale nie bardzo potrafie zdecydować się na ofertę jednej konkretnej firmy. W sumie to bardzo podpasowała mi ta [link widoczny dla zalogowanych] . Co wy sądzicie o tej ofercie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
MirandaS
podszeptywacz


Dołączył: 15 Paź 2016
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: dziewczynka

PostWysłany: Wto 9:00, 15 Lis 2016    Temat postu:

Ja wymieniając okna skorzystałam z tej oferty [link widoczny dla zalogowanych]
Firma ma duże doświadczenie oraz produkty wysokiej jakości. W ofercie okna PCV, PCV-Aluminiowe oraz Drewniano-Aluminiowe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Cikurilka
podszeptywacz


Dołączył: 08 Wrz 2015
Posty: 26
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: dziewczynka

PostWysłany: Czw 10:18, 08 Cze 2017    Temat postu:

u nas też by się wymiana starych okien w końcu przydała, ale tak zwlekamy, bo w sumie w sierpniu wielkie remontowanie, to się od razu wszystko na raz ogarnie. CO okna i jeszcze odświeżenie ścian - tynki ozdobne i fototapety most brookliński takie ja te [link widoczny dla zalogowanych]
Powrót do góry
Zobacz profil autora
palik
ciepła kluska


Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 190
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: chłopczyk

PostWysłany: Wto 16:33, 19 Mar 2019    Temat postu:

W markecie budowlanym też maja dobre okna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Agatiti
Gość





PostWysłany: Czw 16:14, 22 Sie 2019    Temat postu:

O nie tylko nie mów, że w marketach mają dobre okna. Tak dobre na chwilę... Jeśli chcesz kupić wysokiej jakości okna na lata to szukaj u sprawdzonych producentów. Ja tak zrobiłam z moim mężusiem. Popytaliśmy po znajomych, trochę poczytaliśmy w necie i koniec końców zdecydowaliśmy się na okna PCV, a konkretnie z Oknoplastu. Jesteśmy mega zadowoleni. Cena adekwatna do jakości uważam. Porządne, ciepłe i ładne okna na lata. Mamy 7 lat gwaracji na elementy stolarki, a w markecie ile dostaniesz? Na pewno krócej niż same okna wytrzymają do następnej wymiany.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum dla dziewcząt Strona Główna -> Hobby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Theme xand created by spleen & Programosy.
Regulamin